قابل توجه مصرف کنندگان عزیز دستگاه تست قندخون گلوکوکارد صفر-یک

میدانیم روزهای سختی بر همه ما میگذرد؛
تداوم خدمت و صیانت از اعتماد همراهان فریرآساطب در ۱۵ سال گذشته، همواره در صدر اولویت های ما بوده است.

متاسفانه با ادامه تحریم های ظالمانه، کلیه شرکت های فعال در زمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی با چالش های تامین ارز رو به رو هستند.
در خصوص برند “گلوکوکارد 01” کیفیت بسیار بالای محصول، خدمات پس از فروش و قیمت گذاری منصفانه، منجر به تقاضای بسیار زیاد مصرف کنندگان گردیده که این موضوع در نهایت خود را به صورت کمبود موقت این محصول نشان داده است.
صمیمانه از وضعیت پیش آمده متاسفیم و شبانه روز همت خود را به کار بسته ایم تا اجازه ندهیم هیچ فرد مبتلا به دیابت، از دسترسی به تجهیزات ضروری و با کیفیت برای کنترل دیابت خود محروم بماند.

تیم فریرآساطب همه روز و بی وقفه در حال رایزنی با اداره کل تجهیزات پزشکی، انجمن های دیابت، شرکتهای همکار با فعالیت مشابه و بانک مرکزی هست تا بتوانیم این مشکلات را برطرف نماییم.

در همین راستا به شما مشتریان گرامی اطمینان می دهیم که واردات و توزیع دستگاه و نوار تست قندخون گلوکوکارد 01 همچنان با جدیت و با تلاش بی وقفه برای توزیع گسترده در سراسر کشور عزیزمان ادامه دارد و به زودی محموله موجود در گمرک ترخیص خواهد شد.

با وجود چالش های فراوان و نوسانات نرخ ارز، این شرکت خود را موظف میداند تا ضمن رعایت سیاست های اداره کل تجهیزات پزشکی، نوار تست قندخون گلوکوکارد 01 را مطابق گذشته با نهایت انصاف در قیمتگذاری و الصاق برچسب قیمت، به دست عزیزان مبتلا به دیابت برساند.

شما می توانید برای اطلاع از آخرین وضعیت موجودی و راهنمایی خرید محصولات با بخش خدمات پس از فروش به شماره 24837000 داخلی 1 از ساعت ۸ الی ۲۲ در تماس باشید.

در پایان لازم میدانیم به اطلاع شما برسانیم که به تازگی برخی افراد سودجو با بهره گیری از شرایط نابسامان موجود در بازار، اقدام به تعویض دستگاه های باکیفیت نموده و آنها را در سایت های اینترنتی با مبالغ گزاف به فروش می رسانند.
با توجه به اهمیت دستگاه باکیفیت در کنترل قند شما عزیزان، خواهشمندیم در مواجهه به پیشنهادهای تعویض دستگاه تست قند، نهایت دقت و توجه را برای مراقبت از سلامت خود بکار بندید.

همواره در کنار شما هستیم برای کنترل بهتر دیابت

20 مرداد 1399
شرکت فریر آسا طب

021-24837000

دستگاه تست قند ژاپنی